REFERENCE

Co o mně říkají mí klienti?


S Andreou spolupracuji už pár měsíců, ale ten poslední je doslova mou pravou rukou v mém online kurzu Magická pouť s Archetypy. Já v podstatě jenom zářím, vnáším do kurzu své kvality a péči, a veškerou práci v pozadí dělá ona.

Konkrétně:
– obrázky v Canvě
– prodejní stránku
– nastavení MailerLite a vložení obsahu do automatu
– pomoc se správou soukromé fb skupiny

Andrejko, zapomněla jsem na něco? 😀 😀
Je extrémně rychlá a milá, trpí mé vrtochy, dává zpětnou vazbu (což je pro mne zásadní a mohu s ní ledacos zkonzultovat).

Zkrátka a jedním dechem: poskytuje bezpečné zázemí mé tvořivosti 💘.
Samandra Dagmar Čerňová
Osho Zen Tarot – terapie, kurzy, práce s energií
www.samandra.cz
Spolupráci s Andreou vřele doporučuji! Je velmi pečlivá a naprosto spolehlivá. Na čem se domluvíme, to je dodáno včas a dobře udělané. Velmi oceňuji její ochotu se učit nové věci, i to, že se nebojí zeptat pokud tápe nebo cokoliv potřebuje upřesnit. Pro mě to znamená, že zadanou práci mohu pustit z hlavy. Buď bude hotova v domluvený čas, nebo se Andrea sama ozve a doptá se. A mně se uleví, že dané věci nemusím aktivně věnovat pozornost.
Pokud hledáte virtuální asistentku a potřebujete někoho, na koho se můžete spolehnout. A hlavně někoho, komu stačí jednou říct, co potřebujete, existuje jediná volba – Andrea Vaňková. Doporučuji všemi deseti.
Také se přidávám k zástupu těch, kteří mohou Andrea Vaňková jen doporučit – za mě maximální spokojenost s přepisy záznamů na text, vždy dle domluvy, rychle, spolehlivě. Moc si cením i možnosti operativně se na čemkoliv domluvit, díky!
Andrea Vaňková se mi ochotně a prakticky ihned věnovala. Pomáhala mi s nastavením platební brány. Díky tomu, že jsem se s ní o tom mohla poradit jsem se necítila tak ztracená. A taky to mělo to kouzlo, že jsem ochutnala delegování, a to bylo prima. Bránu mám zprovozněnou a na Andrejku se zase ráda obrátím.