REFERENCE

Co o mně říkají mí klienti?


„Zkrátka a jedním dechem: poskytuje bezpečné zázemí mé tvořivosti 💘.“

S Andreou spolupracuji už pár měsíců, ale ten poslední je doslova mou pravou rukou v mém online kurzu Magická pouť s Archetypy. Já v podstatě jenom zářím, vnáším do kurzu své kvality a péči, a veškerou práci v pozadí dělá ona.

Konkrétně:
– obrázky v Canvě
– prodejní stránku
– nastavení MailerLite a vložení obsahu do automatu
– pomoc se správou soukromé fb skupiny

Andrejko, zapomněla jsem na něco? 😀 😀
Je extrémně rychlá a milá, trpí mé vrtochy, dává zpětnou vazbu (což je pro mne zásadní a mohu s ní ledacos zkonzultovat).
Samandra Dagmar Čerňová
Osho Zen Tarot – terapie, kurzy, práce s energií
www.samandra.cz
Doporučuji Andrea Vaňková, která mi pomáhá jako VA. Je spolehlivá, schopná, laskavá, trpělivá ! Jsem ráda, že jsme se našly a to zde v Rebelkách. Děkuji!
Pokud hledáte virtuální asistentku a potřebujete někoho, na koho se můžete spolehnout. A hlavně někoho, komu stačí jednou říct, co potřebujete, existuje jediná volba – Andrea Vaňková. Doporučuji všemi deseti.
„Pro mě to znamená, že zadanou práci mohu pustit z hlavy.“

Spolupráci s Andreou vřele doporučuji! Je velmi pečlivá a naprosto spolehlivá. Na čem se domluvíme, to je dodáno včas a dobře udělané. Velmi oceňuji její ochotu se učit nové věci, i to, že se nebojí zeptat pokud tápe nebo cokoliv potřebuje upřesnit. Pro mě to znamená, že zadanou práci mohu pustit z hlavy. Buď bude hotova v domluvený čas, nebo se Andrea sama ozve a doptá se. A mně se uleví, že dané věci nemusím aktivně věnovat pozornost.
„Díky Andree proběhl celý běh mého online kurzu zcela hladce.“

Jsem velmi vděčná, že jsem dospěla do bodu, kdy si umím říct o pomoc a předat část práce, která mě tak nesmírně se… sebere energii, šikovné VA.

Tímto chci tedy velmi poděkovat Andree za rychlost, laskavost a ochotu, díky které celý 2. běh mého online kurzu proběhl zcela hladce. A rozhodně jsem jejích služeb nevyužila naposledy…

Pokud tedy váháte, zda nepřenechat činnosti, které vám nejdou na odborníka, udělejte to, rozhodně to stojí za to .
Také se přidávám k zástupu těch, kteří mohou Andrea Vaňková jen doporučit – za mě maximální spokojenost s přepisy záznamů na text, vždy dle domluvy, rychle, spolehlivě. Moc si cením i možnosti operativně se na čemkoliv domluvit, díky!
Andrea Vaňková se mi ochotně a prakticky ihned věnovala. Pomáhala mi s nastavením platební brány. Díky tomu, že jsem se s ní o tom mohla poradit jsem se necítila tak ztracená. A taky to mělo to kouzlo, že jsem ochutnala delegování, a to bylo prima. Bránu mám zprovozněnou a na Andrejku se zase ráda obrátím.